Klub Biegłego Rewidenta : Udostepnianie dokumentacji z badania zastępującej firmie audytorskiej
Data: 9 grudnia 2024 r.STACJONARNIE godz.17.00
Prowadzący:
Emilia Sawicka
Cena:
30.00 zł
siedziba SKwP we Wrocławiu ul.gen. J.Bema 7-9/1A 30 zł brutto dla biegłych rewidentów, 36,90 zł brutto pozostali uczestnicy
ODZ Aktualizacja krajowego i międzynarodowego prawa bilansowego - 8H
Data: 12 grudnia 2024 r.ONLINE
Prowadzący:
Aneta Wilk - Łyś
Cena:
360.00 zł
ONLINE godz. 9.00 Cena promocyjna dla biegłych rewidentów po spełnieniu warunków. Cena dla osób nie będących biegłymi rewidentami + 23% VAT
Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo e-mailowo automatyczną odpowiedź z systemu, która oznacza wysłanie zgłoszenia. Należy sprawdzić poprawność swoich danych, szczególnie adresu, danych do faktury, e-mail/nr telefonu, ponieważ zgłoszenie z błędnymi danymi może uniemożliwić Państwa rejestrację na szkolenie.
Następnie prosimy oczekiwać na kontakt mailowy naszego pracownika, który potwierdzi otrzymanie zgłoszenia oraz uczestnictwo w szkoleniu.
Przed terminem szkolenia (7-10 dni przed terminem szkolenia) do zapisanych osób wysłana zostanie wiadomość przypominająca ze szczegółami szkolenia
Regulamin szkoleń ODZ w 2024 RO PIBR Wrocław
Informacje dotyczące płatności:
Podawane ceny szkoleń ODZ oraz szkoleń fakultatywnych są cenami brutto dla biegłych rewidentów (zwolnienie z VAT). Dla osób, które nie są biegłymi rewidentami do cen doliczany jest 23 % VAT
Cena podstawowa szkoleń ODZ RO PIBR Wrocław w 2024:
UWAGA !!!
Cena promocyjna szkoleń ODZ RO PIBR Wrocław w 2024 dla biegłych rewidentów RO PIBR Wrocław bez zaległości w opłacaniu składek niższa o 30 zł:
Warunkiem korzystania z ceny promocyjnej jest brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich (na podstawie oświadczenia przesłanego na adres wrocław@pibr.org.pl
Płatności za szkolenie należy wnosić najpóźniej na 5 dni przed terminem szkolenia.
Prosimy realizować płatności przelewem na rachunek bankowy RO PIBR we Wrocławiu: Nr konta 50 1020 5242 0000 2002 0192 8506., z podaniem imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwy modułu lub numeru modułu.
Faktury zostaną wystawione na dane podane przez uczestnika w przesłanym formularzu zgłoszeniowym.
Faktury oraz certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane na adres email podany w formularzu zgłoszenia.
Informację o odbytym szkoleniu ODZ przez biegłego rewidenta wysyła organizator (RO PIBR Wrocław) do biura PIBR w Warszawie, z wyłączeniem samokształcenia.
Realizacja szkoleń (stacjonarnych i online)
Wymagania niezbędne do szkoleń online:
Dalsze informacje w zakładce SZKOLENIA
3-letni okres rozliczeniowy obligatoryjnego doskonalenia zawodowego obejmuje 3 kolejno następujące po sobie lata kalendarzowe.
Bieżący okres rozliczeniowy rozpoczął się 1 stycznia 2024 r. i zakończy się 31 grudnia 2026 r.
Liczba godzin ODZ, obowiązująca zarówno biegłego rewidenta wykonującego, jak
i niewykonującego zawód, w danym 3-letnim okresie rozliczeniowym wynosi 120 godzin lekcyjnych, przy czym:
W każdym roku kalendarzowym biegły rewident odbywa co najmniej 24 godziny lekcyjne ODZ, biorąc udział w szkoleniach prowadzonych przez PIBR lub jednostkę uprawnioną
z tematów uchwalonych przez KRBR.
Nadwyżka liczby godzin szkolenia ponad limit 72 godzin lekcyjnych jest zaliczana na poczet wykonania łącznej liczby godzin wymaganych w ramach 3-letniego cyklu szkoleniowego.
Biegły rewident część ODZ ma prawo odbyć w formie samokształcenia. Zgłoszeniu podlega maksymalnie 48 godzin lekcyjnych samokształcenia w całym okresie rozliczeniowym.
Nadwyżka godzin zrealizowanych ponad limit określony dla samokształcenia (48 godzin lekcyjnych) nie stanowi wypełnienia obowiązku ODZ z tematów określonych Uchwałą Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.
Biegłego rewidenta, który uzyskał wpis do rejestru biegłych rewidentów w trakcie okresu rozliczeniowego, obowiązuje szkolenie w wymiarze proporcjonalnym do wymiaru 120 godzin w cyklu 3-letnim, co oznacza, że na każdy rok okresu rozliczeniowego przypada 40 godzin lekcyjnych ODZ, przy czym 24 godziny lekcyjne w danym roku biegły rewident odbywa biorąc udział w szkoleniach prowadzonych przez PIBR lub jednostkę uprawnioną z tematów uchwalonych przez KRBR. Możliwość skorzystania z szkolenia ODZ w formule samokształcenia ulega odpowiedniemu proporcjonalnemu zmniejszeniu.
3-letni okres rozliczeniowy ODZ obejmuje 3 kolejno następujące po sobie lata kalendarzowe. Obecnie trwający 3-letni okres rozliczeniowy ODZ rozpoczął się 1 stycznia 2024 r., a zakończy się 31 grudnia 2026 r.
Biegły rewident nie ma obowiązku odbycia i składania oświadczenia z informacją
o samokształceniu w każdym roku. W przypadku skorzystania z tej formy szkolenia obowiązek złożenia oświadczenia występuje najpóźniej w terminie do ostatniego dnia okresu rozliczeniowego ODZ, którego oświadczenie dotyczy.